Závěrečná výstava

Bienále Valmez 2008 vrcholí, a proto Vás srdečně zveme na závěrečnou výstavu, jejíž vernisáž proběhne v Galerii Sýpka ve Valašském Meziříčí v pátek 7. listopadu 2008 v 18 hodin.

Vystavovat zde budou čtyři adepti na Cenu Rudolfa Schlattauera: Josef Divín, Pavlína Konvičná, Marcela Podzemná a Viera Sobková.

Odborná porota vybere z vystavených prací dílo, které se stane součástí městských sbírek a jeho autor držitelem zmíněné Ceny. Dále bude porotou udělena Čestná cena a i toto dílo se stane majetkem města, oba ocenění autoři získají finanční odměnu. Vybrat si svého favorita mají možnost také všichni návštěvníci výstavy, a to prostřednictvím označené vstupenky v době od 7.11. do 20.11. Výtvarník s největším počtem hlasů obdrží Cenu veřejnosti, k níž náleží i věcný dar.

Všechna ocenění budou slavnostně udělena starostou města Valašské Meziříčí Jiřím Částečkou v pátek 21. listopadu v 18 hodin. K výstavě bude vydán i drobný katalog (skládačka) a i nadále bude v prodeji CD s prezentací všech přihlášených autorů. Výstava potrvá až do 7. prosince 2008.